Львів

Українському футболу бути. Клуби Прем’єр-ліги вирішили проводити наступний сезон


Сьогодні в Києві у Будинку футболу відбулося засідання клубів Української Прем’єр-ліги (УПЛ). Його учасники вирішила відновити змагання наступного сезону, незважаючи на війну.

Про це повідомив сайт Української Прем’єр-ліги.

«Остаточне рішення щодо формату чемпіонату, країни проведення та ігрового календаря ухвалимо за результатами роботи профільних робочих груп і консультацій із владою України та військовими адміністраціями… Виходячи зі складної ситуації в країні через агресію Росії, на сезон-2022/2023 розробимо тимчасовий спеціальний регламент, який передбачить умови проведення змагань у ситуації, що склалася», – сказано в повідомленні.

Де саме провести розіграш (в Україні чи за кордоном) і в якому форматі – наразі рішення немає. Це стане зрозуміло після консультацій створених робочих груп із владою України та військовими адміністраціями. Хоча останні вказують якраз на варіант проведення на українській території;

На засіданні вирішили залишити за «Десною» та «Маріуполем» місце в УПЛ. Через втрату інфраструктури під час війни ці команди не можуть взяти участь наступного сезону.

Пізніше виконавчий директор УПЛ Євген Дикий підтвердив, що замість чернігівців і маріупольців нового сезону зіграють харківський «Металіст» і криворізький «Кривбас». Всього в турнірі буде 16 команд, як і попереднього сезону.

Раніше інсайдери повідомляли, що керівництво держави на чолі з Володимиром Зеленським пропонувало клубам провести наступний сезон на території нашої країни – в Києві або на Заході України. Але точно не за кордоном.

Натомість розіграш Кубка України наступного сезону не відбудеться – це вже вирішили офіційно.

Нагадаємо, що сьогодні, 27-го травня, УЄФА ухвалив рішення розводити українські та білоруські команди в турнірах під егідою організації.

Зараз невідомо, скільки триватиме усунення російських клубів від європейських футбольних турнірів. Але в УЄФА сумніваються, що скасування санкцій можливе, поки в Україні триває війна.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button