Львів

Університет для пенсіонерів у Львові знову набирає студентівЛЮДИ

Навчатися у ньому безкоштовно можуть усі, хто має пенсійне посвідчення

Фото архівне: зі заняття зі скандинавської ходьби, якої навчають в університеті. Фото: Galnet

Університет для пенсіонерів «Протон» у Львові знову набирає студентів. Навчатися у ньому безкоштовно можуть усі, хто має пенсійне посвідчення.

Як розповіли у закладі, щоб записатися на навчання, яке розпочнеться 24 січня, слід заповнити реєстраційну форму за посиланням або звернутися до регіонального представника у Львові – Павла Коваля: 0981160090.

Також в університеті запрошують до співпраці викладачів-волонтерів, які викладатимуть предмет 1 раз на тиждень протягом 90 хвилин, та зможуть самостійно формувати свій графік. В реєстраційній формі можна ознайомитися із переліком дисциплін, для яких шукають викладачів (вчителів, спеціалістів, аспірантів, студентів випускних курсів).

Як писав Galnet, університет для пенсіонерів у Львові відкрили у жовтні 2021 року. Перший семестр звершили 112 людей. Як розповів нашому виданню регіональний менеджер університету, це найбільша кількість студентів серед філій цього закладу, після Києва.

Ми робили репортаж про те, як навчаються студенти-пенсіонери. Нам вдалося потрапити, наприклад, на заняття зі скандинавської ходьби. 

Серед предметів, які пропонують опанувати людям пенсійного віку, маркетинг та продаж, фінансова грамотність, стиль життя, інформаційні технології, іноземні мови, психологія, рукоділля та інші.

Другий семестр триватиме з кінця січня до травня 2022 року.

Як розповідав Galnet, у громадському транспорті Львова запрацював е-квиток. Це означає, що пенсіонери можуть їздити безкоштовно, пред’явивши посвідчення, лише до 28 лютого. Згодом – тільки з транспортною карткою «ЛеоКарт». Як її і де можна її оформити, ми писали ТУТ.

Читайте також: Листувалася з Президентом Франції і єдина написала радіодиктант без помилок: історія 74-річної львів’янки

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги

Джерело https://galnet.fm/universytet-dlya-pensioneriv-u-lvovi-znovu-nabyraye-studentiv/

Related Articles

Back to top button