Львів

Вчені підтвердили безпечність щеплення пацієнтів різними вакцинами

Проведення додаткового щеплення вакциною іншого виробника є ефективним та безпечним. Такий висновок міститься в дослідженні Національних інститутів здоров’я США.

Дослідники вивчили вплив щеплень різними вакцинами від Covid-19 зареєстрованими у США: Pfizer, Moderna та Johnson&Johnson у 450 учасників. Дослідження ще має пройти рецензування.

Пацієнти, які отримали перше щеплення вакциною Johnson&Johnson матимуть кращий захист від коронавірусної хвороби, якщо отримають додаткове щеплення вакцинами Pfizer або Moderna, а не вакциною Johnson&Johnson.

Ті, хто отримав перші щеплення вакцинами Pfizer або Moderna виробили подібний рівень захисту у відповідь на вакцинацію будь-якою з решти трьох вакцин.

Група радників Адміністрації США з контролю над якістю продуктів харчування та ліків в четвер та п’ятницю розглядатиме питання доцільності рекомендації додаткового щеплення Moderna та Johnson&Johnson.

До слова, раніше Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендувала робити додаткові щеплення вакциною проти коронавірусу людям, які мають ослаблений імунітет.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/vcheni_pidtverdili_bezpechnist_shheplennya_patsiyentiv_riznimi_vaktsinami_n1528232

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com