Львів

Війна. 120-ий день. Основне за 23 червня у фактах, фото і відео


Минула 120-та доба від початку повномасштабного вторгнення і 23 червня було таким:

Офіційно. Україна – кандидат на вступ в ЄС. Що далі. Лідери Європейського союзу на саміті в Брюсселі затвердили рішення надати Україні статус кандидата на вступ. Його схвалили на основі рекомендації Європейської комісії, наданої 17-го червня.

У промзоні Сєвєродонецька росіяни вже руйнують захисні споруди. У Сєвєродонецькій промзоні вже зруйновано багато захисних споруд, тож ймовірний відхід українських сил на нові більш укріплені позиції.

Сьогодні Путін дотискатиме Лукашенка наступати, – генерал Маломуж про виклик у Підмосков’я. Сьогодні президент Росії Володимир Путін викликав до себе самопроголошеного лідера Білорусі Олександра Лукашенка, й, очевидно, буде дотискати вимагаючи розпочати наступальну операцію в Україну.

 

Боже, де ти, коли нас бомблять. Священник про долання критичних станів війни. Інтерв’ю. Як допомагає церква зберегти духовне здоров’я українців в умовах війни, на чиїй стороні Бог, а також чому це трапилося саме з Україною – в інтерв’ю для NTA розповів отець Леонід Григоренко, який є монахом-редемптористом УГКЦ.

Британська розвідка оприлюднила оновлену мапу бойових дій в Україні. Українські військові продовжують стримувати російське вторгнення та переходити в контрнаступ на деяких ділянках фронту. Проте ситуація на окремих напрямках залишається вкрай складною.

HIMARS уже в Україні. Резніков спрогнозував останнє спекотне літо для окупантів. Міністр оборони України Олексій Резніков оголосив про прибуття реактивних систем залпового вогню в Україну. Він подякував своєму американському колезі Ллойду Остіну «за ці потужні інструменти».

Бої за Зміїний. Чому важливий маленький острів на Чорному морі. Невеличкий острів Зміїний у Чорному морі, що належить Україні та визначає її територіальні води, вже став одним зі символів російсько-української війни. За тепер окупований клаптик суші – 17 гектарів або 0,214 квадратних метрів площі – не припиняється жорстке протистояння.

На Дніпропетровщині пожежу на нафтобазі ліквідовували майже п’ять діб. На Дніпропетровщині ліквідували пожежу на нафтобазі після ракетних ударів російських військ, знадобилося понад 108 годин. Ворожа атака забрала життя трьох людей.

23 червня у фото і відео

Маріуполь потопає у смітті: на вулицях 9 тонн відходів, які не вивозили з кінця лютого

Такий робот-сапер скоро буде в Україні

Воїн 80 ОДШБр Назар збив “Іглою” гелікоптер Ка-52 і присвятив успіх своїй одномісячній дитині

Збитий російський “Орлан”, в якому замість баку пляшка

Росіяни обстріляли фосфорними снарядами Сумщину

У боях загинув Народний герой України 27-річний майор Андрій Верхогляд, комбат у “Холодному яру”

 

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button