Львів

Всесвітня мережа охорони здоров’я оголосила це захворювання пандемією — Варта 1


Водночас ВООЗ поки не бачить підстав оголошувати цю недугу пандемією

ФОТО: ілюстративне

Через швидкість зростання поширення мавпячої віспи Всесвітня мережа охорони здоров’я оголосила це захворювання пандемією  і закликала зробити те саме ВООЗ. На сьогоднішній день її виявили вже у 58 країнах світу. Загалом підтверджено – 3454 випадків хвороби.

Про це повідомляє ВМОЗ.

“Темпи виявлення нових випадків зростають щотижня на кількох континентах, – йдеться у повідомленні ВМОЗ. – Спалах не припиниться без узгоджених глобальних дій. Навіть якщо рівень смертності набагато нижчий, ніж від натуральної віспи, якщо не буде вжито заходів, щоб зупинити тривале поширення, мільйони людей помруть, а багато інших стануть сліпими та отримають інвалідність”.

У WHN переконані, що мавпячу віспу потрібно якомога швидше внести до розряду пандемій, щоб як слід підготувати превентивну базу — цього не було зроблено під час спалаху COVID-19. Натомість ВООЗ поки не бачить підстав оголошувати цю недугу пандемією.

Нагадаємо, що у МОЗ застерегли та відповіли як можна інфікуватися мавпячою віспою.

Читайте також

Українські захисники завдали противнику втрат і змусили відступити

Ворог основні зусилля зосередив на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках

Йдеться про системи ППО IRIS-T SLSДжерело https://varta1.com.ua/news/mavp-yacha-vispa-vsesvitnya-merezha-ohoroni-zdorov-ya-ogolosila-ce-zahvoryuvannya-pandemiieyu_348848.html

Back to top button