Львів

загарбники заселилися у виправну колонію на Херсонщині


Російські окупанти поселилися у виправній колонії №10 в тимчасово захопленому селі Дар’ївка Херсонської області. Всіх засуджених та персонал розподілили до інших колоній.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у Фейсбуці.

Окупанти вивезли в Херсон всіх засуджених та персонал з виправної колонії №10 в тимчасово окупованому селі Дар’ївка Херсонської області. Їх розподілили до виправних колоній №7 (Гола Пристань) та №90 (Херсон).

«Наразі колонія № 10 використовується рашистами як місце проживання особового складу окупаційної армії. Також на території перебуває військова техніка», – йдеться у повідомленні.

Також у ГУР зазначають, що орієнтовно із середини червня загарбники припинять постачати кошти та «гуманітарну допомогу» в захоплений Маріуполь. Очікується, що це додатково посилить гуманітарну катастрофу в місті.

Крім того, за даними української розвідки, у смт Шевченкове Харківської області російські військові на місцевому базарі розпитують, де можна придбати набої українського виробництва.

«Причину свого інтересу пояснюють бажанням здійснити «самостріл», видаючи його за бойове поранення. Сподіваються, що це дасть можливість повернутися додому», – кажуть в ГУР.

Також у Куп’янську, Великому Бурлуку, Шевченково, Ізюмі Харківської області почастішали випадки зникнення людей. Найчастіше це чоловіки від 18 до 60 років та молоді жінки. Зникнення пов’язують з «роботою» співробітників російських спецслужб на захопленій частині області.

Нагадаємо, що російські окупанти не дають провести ремонт на Каховській гідроелектростанції. Під загрозою затоплення опинилися Херсон і низка сіл біля Нової Каховки.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button