Львів

Завтра у Львові вшановуватимуть пам’ять військового капелана Андрія ДудиМІСТО

Отець служив у Княжому храмі св. Миколая у Львові (ПЦУ)

Фото: lmn.in.ua

Завтра, 10 квітня, перші роковини з дня смерті військового капелана, священника Львівсько-Сокальської єпархії ПЦУ, протоієрея Андрія Дуди.

Минає рік, як нас обіймає молитвою з небес отець Андрій Дуда. Поминальна служба у Княжому храмі святого Миколая Львова в суботу 10 квітня о 9:00. Назавжди в наших серцях і молитвах, – повідомили на facebook-сторінці рідні священнослужителя.

Нагадаємо, отцю було 44 роки.

Читайте також: «Я йду з ним поруч увесь час, поки він служить»: у Львові військові капелани розповіли про свій досвід

Капеланське служіння о. Андрія у 80 бригаді десантно-штурмових військ було відзначене державною нагородою – орденом “За заслуги” ІІІ ступеня. Важливу роль у життєвому становленні священика відігравало мистецтво. Серед втілених мистецьких проєктів о. Андрія – презентація сакральних пам’яток свого храму «Скарби княжої церкви св. Миколая у Львові» (2016-2017), спільний з народним художником України Мирославом Отковичем та директором Львівського будинку офіцерів полковником Віталієм Провозіним проєкт «Король Данило. Нащадки княжої слави» (2017-2018), проєкт фотолистівок спільно з керівником студії «Фотографії старого Львова» Романом Метельським (2019), фотовиставка «Фронтові друзі» (2019) та багато інших.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.


Джерело https://galnet.fm/zavtra-u-lvovi-vshanovuvatymut-pam-yat-vijskovogo-kapelana-andriya-dudy/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com