Львів

Зеленський анонсував зміни призову в армію для студентів


Війна проти Російської Федерації змушує змінити правила призову в Україні. Ймовірно, що в майбутньому це також торкнеться юнаків, які планують вступати до вищих навчальних закладів.

Про це свідчать слова президента України Володимира Зеленського під час звернення до студентів Ізраїлю. Він зазначив, що війна проти Росії змусила сотні тисяч людей не лише взяти в руки зброю, але й навчитися користуватися нею.

Модель призову, як в Ізраїлі, зараз розглядають і в рамках безпекових реформ в Україні.

«Будемо розглядати, обговорювати з громадськістю. Те, що наші люди знатимуть, як воювати, те, що більшість з них це знають після того, як з’явилася територіальна оборона, – велика кількість людей уже в сотнях тисяч, вони захищали нашу державу спочатку голіруч, а потім вже зі зброєю в руках. Це свідчить про те, що, як раніше, з точки зору захисту нашої держави й армії, а також кількості військових, уже не буде, підхід змінимо і для студентства», – заявив президент.

Система освіти Ізраїлю відрізняється від української. Більшість майбутніх студентів призивають в армію, або ж вони проходять альтернативну службу. Середній вік студента-першокурсника в країні – близько 23 років.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський під час онлайн-виступу перед студентами Єврейського університету в Єрусалимі заявив, що Ізраїль має приєднатися до міжнародного режиму санкцій проти Російської Федерації. Адже мова йде не про бізнес чи гроші, а про спільну безпеку.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button