Львів

ЗСУ на Ізюмському напрямку відкинули ворога мінімум на 10 км — Варта 1


Водночас частина російських військових й техніки все ж продовжують концентруватися в населених пунктах громади і місцевих лісах

ФОТО: інформативне

Військові ЗСУ контратакували російських загарбників на Ізюмському напрямку, відкинувши їх мінімум на 10 км. Так, окупанти, які перебували у Підвисокому, масово передислокуються в Гороховатку.

Про це повідомляє Борівська селищна рада.

 «Ймовірно, це пов’язано з переміщенням лінії фронту в результаті контрнаступу ЗСУ: гучні вибухи вночі та вранці було чути з боку Підвисокого, Бугаївки, Куньє», – йдеться в повідомленні.

Як додають у сільській раді, кількість живої сили та техніки армії РФ на території громади постійно змінюється. Зазначається, що окупанти пересуваються в напрямку Донбасу, а частина ворожих сил потім повертається через Борову в напрямку Куп’янська з пошкодженою технікою.

Водночас частина російських військових й техніки все ж продовжують концентруватися в населених пунктах громади і місцевих лісах.

Читайте також

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування

За його словами, Україна на відміну від Росії, отримуємо необхідні ресурси й допомогу від інших країн

Його було викрадено 2 травняДжерело https://varta1.com.ua/news/zsu-na-izyumskomu-napryamku-vidkinuli-voroga-minimum-na-10-km_346443.html

Back to top button