Одеса

Цього року в Одесі закрились дві котельні :: Ізбірком :: Головні події Одеси

Після завершення пленарного засідання IX сесії Одеської міської ради директорка КП “Теплопостачання міста Одеси” Ганна Позднякова повідомила журналістам додаткову інформацію щодо роботи підприємства. 

На запитання кореспондента ІзбірКома щодо відсутності цьогоріч масштабних робіт із заміни теплотрас очільниця “ТМО” відповіла, що фахівці віддали перевагу модернізації обладнання. І повідомила про серйозні проблеми, з якими стикнулася 2021 року: припинили функціонування дві колишніх відомчих котельні. Йдеться про об’єкти на вулиці Михайлівській (котельня заводу “Холодмаш”) та в Артилерійському провулку (котельня 46-го заводу Міністерства оборони). 

Ці котельні обслуговували і житлові будинки. Наприклад, заводська опалювала військове містечко. Раніше комунальне підприємство сплачувало власникам цих об’єктів за такі послуги. Але сучасні реалії, пов’язані з правовим вирішенням питань власності, призвели до закриття котелень. 

Тому “ТМО” була змушена вдатися до модернізації своїх мереж таким чином, щоб мешканці відповідних будинків не залишилися без опалення. Для цього фахівці КП встановили додаткове обладнання і здійснили ще низку заходів. 

Також посадовиця повідомила, що внаслідок довготривалого судового процесу котельню, розташована в Шампанському провулку, остаточно повернуто у комунальну власність. 

Нагадаємо, раніше Ганна Позднякова повідомила, що комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» технічно готове до опалювального сезону 2021-2022 рокі на 85%, проте ще на підписало угоду з НАК «Нафтогаз України» про постачання палива. Про це повідомила директорка КП Ганна Позднякова

Заборгованість КП «ТМО» перед акціонерним товариством «Одеська ТЕЦ» складає 854,3 мільйона гривень.

Раніше Ганна Позднякова заявляла, що Одеська теплоелектроцентраль не готова до початку опалювального сезону, а Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та Фонд державного майна не в змозі вирішити, хто саме має запускати ТЕЦ. 

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко під час перебування у м. Южному проінформував журналістів про своє бачення розвитку Одеської ТЕЦ. 

Тоді ж він зазначив, що остаточне оформлення теплоелектроцентралі міста у власність НАК – справа складна і потребує деякого часу через вимоги законодавства.

Спалах захворювання на COVID-19 зафіксували в Одеській клінічній міській лікарні №1, тож наразі до цієї лікарні 14 днів не шпиталізуватимуть пацієнтів. Про це повідомили у Одеському муніципалітеті.  Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Левон Нікогосян  У терапевтичному відділення було зареєстровано чотири випадки зараження на COVID-19. Зараз хворі пацієнти відправлені …
читати далi

Одеське комунальне підприємство “Міськзелентрест” оголосило конкурс для обрання компанії, якій заплатять за розсаду багаторічних рослин. Відповідну інформацію КП оприлюднило в системі електронних закупівель Prozorro. Згідно з даними системи, аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 2 мільйона 559 тисяч гривень має відбутися 1 жовтня, а поставити рослини потрібно не пізніше 31 грудня поточного …
читати далi

Вищий антикорупційний суд повторно відсторонив від посади першого заступника директора державного підприємства «Морський торговельний порт «Південний» Романа Інде, якого Національне антикорупційне бюро України і Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють у завданні понад 47 мільйонів гривень збитків держпідприємству. Таке рішення 10 вересня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло». Як відомо, попередній строк …
читати далi

Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов презентував онлайн-проєкт «Архів українського німого кіно», в якому містяться перші 100 кінодокументів і вже вони є доступними для користувачів. Як повідомив ІзбірКому Анатолій Хромов, в архіві є багато матеріалів про Одесу двадцятих років ХХ сторіччя.  «Всього там наразі 100 хронік. Думаю десь третина з …
читати далi


Джерело https://izbirkom.org.ua/news/ekonomika-9/2021/cogo-roku-v-odesi-zakrilis-dvi-kotelni/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com