Одеса

Держспецзв’язку пообіцяла збудувати школу для мікрорайону ЖК “Альтаїр” :: Ізбірком :: Головні події Одеси

28 липня Одеської міська ради ухвалила рішення надати дозвіл Управлінню державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на Люстдорфській дорозі, 55.

Позитивному голосуванню депутатського корпусу передували довгі дебати. Адже раніше Держспецзв’язку через суд повернула собі ту частину зазначеної ділянки, на яку претендувала міська влада. 23 червня Господарський суд Одеської області задовільнив позов Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері та скасував рішення Одеської міськради від 16 вересня 2020 року про відведення земельної ділянки площею 1,6714 га в постійне користування управлінню капітального будівництва міської ради для спорудження школи. 

Але згодом віцемер Михайло Кучук повідомив про домовленість з ДСЗ щодо будівництва навчального закладу. 

Отже, проєкт рішення містив інформацію про відведення двох ділянок управлінню ДСЗ:

  1. Площею 0,7 га – для експлуатації та обслуговування складських будівель та допоміжних споруд.
  2. Площею 2 га – для будівництва і обслуговування багатоповерхового житлового будинку з об’єктами соціальної інфраструктури і будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (школи).

Запрошений на засідання начальник Управління ДСЗ в Одеській області Володимир Дятловський розповів депутатам, що після перемовин представників мерії та керівництва ДСЗ останнє прийняло рішення побудувати на зазначеній території житловий будинок і школу. 

Однак депутатка Лілія Леонідова та її колеги Богдан Гіганов, Вадим Терещук, Петро Обухов висловили сумніви щодо доброї волі держспецзв’язківців. Усні гарантії, наполягали вони – це не документ. І пропонували відкласти рішення, допоки не надійде проєкт, що міститиме виокремлену ділянку з передпроєктом під будівництво школи.

Проте мер Геннадій Труханов закликав депутатський корпус проголосувати за відведення землі і додав, що сьогодні його заступник Кучук в Києві саме вирішує це питання. Очільника громади підтримала депутатка Людмила Варавва, яка назвала претензії колег до ДСЗ шантажем. 

Врештрі-решт депутати ухвалили рішення про надання відповідного дозволу ДСЗ на постійне користування зазначеними ділянками. 

Нагадаємо, перед початком попередньої сесії біля будівлі Одеської міської ради відбувся мітинг протесту через відсутність дитячих садків і шкіл в районі ЖК “Альтаїр”.

Однак тоді депутати Одеської міської ради відмовилися виділити з бюджету розвитку 40 мільйонів гривень на розробку проєкту будівництва школи для мешканців житлового комплексу “Альтаїр”. 

 

В Одеській області створять Національний природний парк «Куяльницький». Таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну 28 липня. Статус природного парку має забезпечити збереження, відтворення та ефективне використання природних комплексів й об’єктів у басейні Куяльницького лиману, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. Нацпарк створять на території …
читати далi

Одеська міська рада на пленарному засіданні підтримала питання Про створення Комунальної установи «Одеський муніципальний музей-квартира Михайла Жванецького» та затвердження її статуту. Міський голова Геннадій Труханов розповів, що зустрічався з дружиною Михайла Жванецького Наталею, яка зробила пропозицію побудувати музей в його квартирі в Одесі на Старопортофранківській. Депутати підтримали створення комунальної установи, …
читати далi

П’ятий апеляційний адміністративний суд Одеси розглянув справу щодо будівництва центру “Догтаун” на території меморіалу 411-ї батареї та скасував рішення першої інстанції, яке визнало його зведення незаконним. Про це повідомляє Суспільне. У зверненні до суду представники Одеської міської ради, муніципального департаменту екології та комісії з питань громадського бюджету просили скасувати рішення першої інстанції, …
читати далi

Одеська міська рада планує закупити для дітей сиріт три однокімнатних квартири на загальну суму 2,7 млн гривень. Під час восьмого пленарного засідання Одеської міської ради було розглянуто питання “Про затвердження підсумкового звіту про виконання Міської цільової програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа та багатодітних …
читати далi


Джерело https://izbirkom.org.ua/news/obshchestvo-19/2021/derzhspeczvyazku-poobicyala-zbuduvati-shkolu-dlya-mikrorajonu-zhk-altayir/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com