Одеса

Допомога під час бойових дій: в Татарбунарах відбулися тренінги з тактичної медицини :: Ізбірком :: Головні події Одеси


Громадська організація «Регіональний аналітичний центр» спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій в Татарбунарах та Громадським центром правосуддя провели навчальний тренінг з тактичної медицини для спеціалістів Татарбунарської міської ради. 

Важливо, що структура заняття складалася з мінімуму теорії та великої кількості практичних порад, які можуть врятувати життя. 
Учасники дізнались, як правильно накладати шину, як розпізнати різні види кровотеч та, залежно від того, правильно зупинити кров за короткий проміжок часу. Навчились користуватись турнікетом, робити штучне дихання та виносити поранених під час активних бойових дій. 

“Знати елементарні правила та дії має кожен, оскільки нам відомо, де ми можемо опинитись. І ці дії допоможуть врятувати життя та бути корисними не лише під час воєнного стану, а і при будь-яких ситуаціях, до прикладу дорожньо-транспортних пригод, де часто є потерпілі. Важливо не розгубитись та не нашкодити постраждалим, а по можливості врятувати життя”, – зазначив тренер та досвідчений рятувальник Віталій Мукієнко. 

“Дуже важливо такі заходи зробити систематичними та навчити якомога більше людей, щоб знання закріпились, адже в критичній ситуації можна просто розгубитись та все забути, що побачив під час навчання. А от періодичність дасть змогу довести такі навички до автоматизму”, – поділилась враженнями одна з учасниць навчання. 
    
Кожний тренінг проходить в інтерактивній формі, де всі учасники можуть спробувати себе в ролі рятувальника або потерпілої сторони.
Це вже четвертий захід для дітей та дорослих щодо фізичної безпеки під час війни, і зацікавленість до подібних тренувань з кожним днем тільки збільшується. 

Навчання відбулось в рамках проєкту «Соціальна згуртованість та підтримка внутрішньо переміщених осіб та інших незахищених верств населення, які перебувають у громадах півдня Одеської області» реалізується громадською організацією «Регіональний аналітичний центр» в партнерстві з Сафянівською територіальною громадою за підтримки Громадянської служби миру ForumZFD.

Правоохоронці виявили колекцію скіфських мечів та інших унікальних музейних експонатів на мільйони доларів США у фігурантів розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також виправдовування та заперечення збройної агресії …
читати далi

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та віцепрем’єр-міністр Молдови Андрій Спину підписали меморандум щодо залізничного сполучення, який передбачає відновлення з осені руху поїздів для вантажних перевезень на ділянці залізниці Березино (Україна) – Басарабяська (Республіка Молдова). Як повідомили у Міністерстві інфраструктури Молдови, таким чином, Республіка Молдова зможе експортувати/імпортувати товари через порт Ізмаїл, розташований на …
читати далi

Частина будинку на вулиці Скиданівській в Одесі обвалилася вночі 24 червня у будівлі зруйновано дах та дві стіни. Про це повідомили в Одеській мерії. Там зазначили, що будівля знаходилася у приватній власності та була нежитловою. Натомість чоловік, якій ним володіє, облаштував споруду під житловий будинок. На балансі та обслуговуванні житлово-комунальної контори …
читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру нотаріусу та особі, на яку оформлено право власності на базу відпочинку, за фактом пособництва у використанні підроблених документів, шахрайському заволодінні державним майном та несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах. Як повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури, правоохоронці викрили діяльність організованої злочинної групи, учасники якої протягом …
читати далiДжерело https://izbirkom.org.ua/news/obshchestvo-19/2022/dopomoga-pid-chas-bojovih-dij-v-tatarbunarah-vidbulisya-treningi-z-taktichnoyi-medicini/

Back to top button