Одеса

Комісія міністерства екології поки не визначила нового директора «Тузловських лиманів» :: Ізбірком :: Головні події Одеси


Спеціальна комісія Міністерства з захисту довкілля та природних ресурсів України на засіданні 8 квітня не змогла остаточно визначити переможця конкурсу на посаду директора Національного природного парку «Тузловські лимани», тож поки у керівництва залишається попередня команда на чолі з директором Іриною Вихристюк.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів голова громадської організації «Зелений лист» Владислав Балинський.  

«Жодного переможця ні по жодному із трьох НПП  не виявлено. Є надія, що команда Русєва зможе лобіювати створення положення конкурсу щодо відбору фахівця природоохоронника, а не представника промислового браконьєрства, як зараз», – написав він.

Як зазначає видання Informer, на конкурс з п’яти кандидатів, які подали заявки, були допущені два – Олександр Уманський і Євген Камінський. Вони надали свої програми розвитку НПП «Тузловські лимани». Однак громадські працівники і журналісти, які були присутні на засіданні конкурсної комісії, піддали критиці обох представлених кандидатів і їх здатність поліпшити роботу нацпарку. Крім того, громадські працівники заявили про те, що минуле кандидатів може вказувати на корупційні інтереси.

Нагадаємо, у серпні 2017 року директор нацпарку еколог Іван Русєв заявив, що йде у відставку. Тоді він зазначив, що йому не вдалося на особистому прикладі показати можливість змін і реальних змін на краще. Керувати НПП він залишив свою заступницю Ірину Вихристюк, яка перебуває на посаді й досі.

За керівництва Івана Русева він та його команда неодноразово ставали жертвами нападів:

  • 18 березня 2016 року сталась бійка між керівником Нацпарку і тодішнім радником глави Татарбунарської райдержадміністрації В’ячеславом Козубенко.
  • 21 травня того ж року браконьєри напали на співробітників нацпарку «Тузловські лимани».
  • Пізніше Татарбунарська районна рада вимагала від керівництва Нацпарку звільнити офіс до 1 червня 2016 року.
  • Мінприроди проводило конкурс на посаду директора Нацпарку, проте через скандал навколо призначення на посаду Віталія Чакіра, І. Русєв знову повернувся до виконання своїх обов’язків.
  • Проте, в ніч на 28 січня 2017 року невідомі підірвали човен, що належить синові керівника національного парку «Тузловські лимани» Роману Русева.
  • 21 червня співробітники поліції і прокуратури проводили невідкладні слідчі дії в зв’язку зі зникненням сина І. Русєва.
  • 26 червня під час мітингу біля стін ОДА Іван Русєв також зустрівся з головою ОДА Максимом Степановим, проте діалог вилився у взаємні звинувачення. 

Кількість померлих від COVID-19 в Одеській області з початку пандемії, зареєстрована Міністерством охорони здоров’я, склала за добу 8 квітня 1 тисячу 194 особи.   Одеська область вперше за місяць вийшла з числа лідерів серед регіонів з найбільшою добовою кількістю випадків інфікування.  Також в регіоні зафіксовано 28 летальних випадків COVID-19. Тобто регіон все ж …
читати далi

Касаційна палата Верховного Суду України визнала недійсним інвестиційний договір, укладений у 2007 році, стосовно території санаторію “Сонячний” на Фонтанській дорозі в Одесі. У санаторії «Сонячний» нині тривають ремонти, повідомляє “7 канал”.   Цей санаторій вважається єдиним в Україні, де реабілітують пацієнтів з ураженням опорно-рухового апарату після туберкульозу.  Санаторій займає майже три …
читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов заявив, що в мерії будуть радикально боротись із ресторанами, які працюють в місті, незважаючи на обмеження “червоної” зони карантину.  Свою заяву міський голова зробив після виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації. Як можливий дієвий метод боротьби з порушниками міський голова назвав відключення їх від енергопостачання …
читати далi

Антимонопольний комітет України на засіданні прийняв рішення у справах про порушення, що полягали у придбанні компанією «Üttema Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság» (Угорщина, м. Вечеш) двох українських компаній – ПП «Київшляхбуд» (м. Київ) та ТОВ «Ростдорстрой» (м. Одеса) без отримання дозволів на концентрації. Як зазначили в пресслужбі АМКУ, встановлено, що спочатку «Üttema» придбала …
читати далiДжерело https://izbirkom.org.ua/news/ekologiia-10/2021/komisiya-ministerstva-ekologiyi-poki-ne-viznachila-novogo-direktora-tuzlovskih-limaniv/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com