Одеса

На Одещині громадянину росії незаконно продали приміщення держпідприємства


На Одещині СБУ викрила держвиконавця на незаконної операції з відчуження державної нерухомості вартістю майже 60 млн грн

Про це повідомили в прес-службі відомства.

Так, корупційна схема реалізації майже 3 тис. кв.м. приміщень держпідприємства «Чоразморшлях», який перебуває в державній власності Міністерства інфраструктури України була викрита співробітниками служби.

Користуючись тим, що стосовно підприємства розпочато виконавче провадження за несплату деяких платежів, посадовці державної виконавчої служби Одеського управління юстиції незаконно арештували нерухомість держустанови.

Після цього фігуранти, всупереч дії мораторію на примусову реалізацію державного майна, реалізували на електронних торгах майновий комплекс держпідприємства представникам комерційної структури, власником якої є громадянин рф.

В результаті реалізації схеми державі було завдано збитків на 59 млн. 717 тис. грн.

Одній з фігурантів, головній держвиконавиці Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, оголошено про підозру за ч. 2 ст. 367 ККУ. На майновий комплекс накладено арешт.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa

Джерело https://volnorez.com.ua/na-odeshhini-gromadyaninu-rosi%D1%97-nezakonno-prodali-primishhennya-derzhpidpriyemstva/

Back to top button