Одеса

Одеські енергетики повернули світло для більш ніж 3000 сімей


У липні енергетики Одещини повернув світло понад 3 тисячам родин в 7 населених пунктах, що залишилися без електропостачання через обстріли.

Так, енергетики ДТЕК Одеські електромережі попри бойові дії продовжують відновлювати електромережі з дозволу Збройних сил України та ДСНС.

За липень електромонтери ДТЕК Одеські електромережі відновили роботу електромереж та електрообладнання, що були пошкоджені внаслідок бойових дій, та повернули світло в сім населених пунктів області для 3312 сімей.

«Енергетики ДТЕК Одеські електромережі безперервно працюють вже 159 діб в умовах бойових дій. Попри постійну загрозу ворожих обстрілів та випадки влучань ракет, як в об’єкти електроінфраструктури, так і в житлові будинки, дитячі садочки, бази відпочинку, наші співробітники продовжують нести варту на енергетичному фронті. Вони роблять все можливе для того, аби українці мали вдома світло. Загалом від початку повномасштабного збройного наступу на територію України, в Одеській області сталося 18 випадків руйнування електроінфраструктури через ракетні обстріли. Наші енергетики повернули світло для майже 29 тисяч родин», − повідомили в компанії.

Компанія співпрацює з територіальною обороною та Збройними силами України для отримання доступу до місць пошкоджень. Також працівники мають спеціальні інструкції для роботи у кризових ситуаціях та забезпечені всім необхідним для відновлення роботи обладнання через бойові дії при отриманні дозволів від Збройних сил України.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa

Джерело https://volnorez.com.ua/odeski-energetiki-povernuli-svitlo-dlya-bilsh-nizh-3000-simej/

Back to top button