Одеса

Одеські телеканали відмовились від ліцензій :: Ізбірком :: Головні події Одеси


Національна рада України з питань телебачення повідомила про отримані клопотання низки суб’єктів про анулювання їхніх ліцензій. На засіданні 18 листопада регулятор ухвалив рішення їх задовольнити, повідомив сайт відомства.

Серед відмовників є дві одеські компанії.

ТОВ «ТРК Клуб-ТВ» (логотип «GTV») просила анулювати ліцензію на кабельне мовлення, оскільки припиняє свою діяльність. Товариство транслювало свої програми у багатоканальних телемережах в окремих районах міст Одеса та Чорноморськ Одеської області. Щоправда, ця компанія, окрім анульованої, має ще одну ліцензію.

Згортає діяльність у кабельних мережах і ТОВ «Телерадіокомпанія «ТВ ДОМ» (логотип «ТВ ДОМ»). Це товариство повідомило Нацраду про нерентабельність виробництва телепродукту. Зазначена ТРК поширювала свої програми у багатоканальних телемережах в Одесі, а також окремих її районах. Доступними були програми телеканалу «ТВ ДОМ» також на території колишнього Комінтернівського району (згодом Лиманського, нині – Одеського). Ця фірма також має іншу ліцензію на мовлення.

Окрім одеських, припиняють мовлення КТ «Первомайський центр телевізійного мовлення «Телеком-1» (м. Первомайськ Миколаївської області), КП Балаклійської районної ради «Телерадіокомпанія «Оріана» (м. Балаклія Харківської області) і Конотопська дитяча телерадіоорганізація «Кон-такт», м. Конотоп Сумської області.

Нагадаємо, Національна рада на засіданні 13 жовтня вирішила перевірити діяльність телеканалу «Здоровье» (ТОВ «ТРК «Здоров’я», м. Одеса) через поширення мови ворожнечі і ненависті, а також необ’єктивної інформації.

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення на засіданні 19 серпня розглянула результати перевірок двох ліцензіатів – ТОВ «НАШ 365», м. Київ (логотип «НАШ») і ТОВ «Наша прага», м. Київ (логотип «Максі-ТВ») – за трансляцію 4 травня 2021 року з повтором 5 травня передачі «Марафон». В ній містилися висловлювання, які мають ознаки прихованого заклику до розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті, заснованої на нетерпимості до представників Православної церкви України, її представників та віруючих. Пресслужба регулятора повідомила про його рішення звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу «НАШ», на «Максі-ТВ» накладено штраф.

В Одесі правоохоронці перевіряють інформацію про загрозу вибуху в міській раді. Таку інформацію розповсюдила пресслужба Головного управління Національної поліції в Одеській області.  Повідомлення про замінування адмінбудівлі на Думській площі надійшло до поліції 19 листопада вранці. Для перевірки інформації на об’єкт скеровані спеціалісти-вибухотехніки, слідчо-оперативна група територіального відділу поліції та кінологи. Нагадаємо, …
читати далi

За 18 листопада від наслідків коронавірусної хвороби в Україні померли 725 осіб. Відповідну інформацію оприлюднило Міністерство охорони здоров’я.  Щодо летальних випадків по регіонах, перша п’ятірка з найгіршими показниками має такий вигляд: Дніпропетровська область – 98; Донецька область – 59; Одеська область – 52; Львівська область – 48; Запорізька й Київська …
читати далi

Попереднього тижня невірно маркована та прихована політична реклама становила найбільшу кількість інформаційних маніпуляцій в одеському медіапросторі — 72% матеріалів серед загальної кількості порушень містили саме такі ознаки. У публікаціях одеських ЗМІ себе піарили нардепи від ПП «Слуга народу» Олексій Леонов та Артем Дмитрук, чинний мер міста Одеси Геннадій Труханов та його заступник Павло Вугельман, …
читати далi

Визирська сільська рада Одеського району Одеської області оголосила тендер для обрання компанії, яка збудує пішохідний міст в селі. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 27 мільйонів 510,7 тисячі гривень має відбутися 6 грудня 2021 року, а завершити будівництво планують 31 грудня 2023 року. У 2017 році …
читати далiДжерело https://izbirkom.org.ua/news/obshchestvo-19/2021/odeski-telekanali-vidmovilis-vid-licenzij/

Схожі новини

Back to top button