Одеса

Приміщення в центрі Одеси продали за 14 мільйонів :: Ізбірком :: Головні події Одеси


Департамент комунальної власності Одеської міської ради провів аукціон з продажу нежитлових приміщень першого та другого поверхів загальною площею 565,5 квадратних метрів, які розташовані за адресою вулиця Дідріхсона, 3.

Про це йдеться в системі “Прозорро.Продажі”

В аукціоні взяли участь дві компанії – Товариство з обмеженою відповідальністю “Ханбер Трейд” та товариство з обмеженою відповідальністю “ВВЮГ”. 

“Ханбер Трейд” запропонував 14 млн 123,4 тис. грн проти 11,5 млн у конкурента. 

За даними Міністерства юстиції, наразі засновником ТОВ є Публічне акціонерне товариство “Закритий недиверсіфікований венчурний корпоративний інвестаційний фонд “Ханнер-Схід”. 

Наразі за адресою Дідріхсона, 3 працюють: автошкола “Фаворит”, Одеський державний обласний навчально-курсовий комбінат та Багатофункціональний Центр побутових послуг “CleanUp”.

Але у 2016 році співвласником компанії був чинний перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радьковский. 30 червня того року депутати Одеської міської ради 47-ма голосами підтримали рішення про надання в оренду, постійне користування земельних ділянок юридичним особам, фізичним особам – підприємцям.

Відповідно до рішення, ТОВ «Ханбер Трейд» отримало 1,8595 га землі на розі вулиць Люстдорфська дорога та Академіка Філатова терміном на п’ять років для подальшого проєктування та будівництва багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом та вбудованими громадськими приміщеннями.

Наприкінці 2018 року ТОВ «Ханбер» намагалось побудувати 14 поверх в ЖК «Граф». УДАБК ОМР тоді скасувало всі попередні дозволи на будівництво. 

Після цього українська компанія з литовським корінням звернулась повторно до УДАБК ОМР та отримала дозвіл на будівництво такої ж кількості поверхів, а саме – 13. 

Надалі ТОВ «Ханбер» отримало сертифікат про введення ЖК «Граф» до експлуатації, а через деякий час стартувало незаконне будівництво 14 поверху буцімто власниками квартир на 13 поверсі. 

Обвинуваченим у справі щодо масових заворушень у Державній установі “Південна виправна колонія №51” продовжено строк тримання під вартою. Про це повідомили у пресслужбі суду. Зокрема на засіданні 13 січня задоволено клопотання прокурора про допит у режимі відеоконференції потерпілого та свідка, а також встановлення місця знаходження свідка та здійснення його допиту. …
читати далi

Сайти Кабінету Міністрів України, кількох міністерств та портал “Дія” вночі з 13 на 14 січня атакували невідомі хакери, через що ресурси наразі тимчасово не працюють. Про це повідомило Міністерство освіти та науки на своїй сторінці у Facebook. Втім, роботу сайту Кабміну вже відновили, а от портали міністерств поки не працюють. …
читати далi

Суддя Приморського районного суду Одеси Сергій Кічмаренко планує 31 січня оголосити вирок у справі про побиття активістів та журналістів під будівлею Одеської обласної адміністрації, що сталося 19 лютого 2014 року. Про це стало відомо під час засідання суду 13 січня 2022 року, повідомляє Odessa.online. Під час останнього наразі засідання відбулися …
читати далi

Одеська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері направила до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника територіального вузла – начальника відділу кадрової роботи Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, якого обвинувачують у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури. Встановлено, що у жовтні 2021 …
читати далiДжерело https://izbirkom.org.ua/news/antikorruptsiia-31/2022/primishennya-v-centri-odesi-prodali-za-14-miljoniv/

Related Articles

Back to top button