Одеса

Російські військові збільшили контингент, що може наступати на Одесу


Шлях на Одесу буде відкрито російським військам, якщо вони візьмуть Миколаїв.

Про це повідомляє офіцер першої окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна Тарас Березовець.

За його словами, ворог збільшив свій контингент у чотири рази за останні два тижні на Миколаївському напрямі, який надзвичайно важливий для противника. Це свідчить про те, що російські військові готують на цьому напрямку наступальну операцію.

Про підготовку до наступу також свідчить то, що суттєво збільшилася кількість обстрілів.

Також Березовець зазначив, що росіяни намагаються встановити контроль за атомними станціями України. На цьому напрямку знаходиться Південноукраїнська АЕС.

Від редакції: контроль над атомними електростанціями України дасть можливість росії шантажувати Європу нестачею енергоносіїв.

Наразі росія стягнула 25 тисяч військових на південь України. 10 тисяч з них знаходяться на правому березі Дніпра на південний схід від Миколаєва.

Зі свого боку військовий експерт Олександр Коваленко висловив думку, що будь-який наступ на Миколаїв у російських військ не вийде.

«Реальна їх мета — вийти на кордони Херсонської області до 11 вересня, щоб «провести референдум», все, точка. Ця мета, в моїй оцінці, не здійсненна, особливо якщо подивитися на Криворізький напрям», — заявив він у своєму ТГ-каналі .

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa

Джерело https://volnorez.com.ua/rosijski-vijskovi-zbilshili-kontingent-shho-mozhe-nastupati-na-odesu/

Back to top button