Одеса

Рибні ряди “Привозу” перетворять на парковку :: Ізбірком :: Головні події Одеси


Адміністрація ринку “Привоз” планує з 1 лютого почати демонтаж старого рибного корпусу ринку задля того, щоб обладнати на його місці парковку.

Про це повідомила під час апаратної наради в Одеській міській раді 24 січня начальниця управління розвитку транспортної інфраструктури департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради Олена Фокіна.

З урахуванням цього департамент транспорту та комунальне підприємство “Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ” розробляють тимчасову схему  організації дорожнього руху. Схема передбачає заїзд та виїзд продовольчого транспорта з вулиці Преображенської на Привозну, а звідти на Катерининську.

Паркувальні інспектори приділятимуть ділянці біля “Привозу” посилену увагу. З 17 вересня 2021 року по сьогодні на цій ділянці оштрафували водіїв 468 автівок на загальну суму 159 тисяч гривень. 

Зазначимо, що  у грудні 2021 року Голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький підписав розпорядження про погодження проєктної документації на будівництво за робочим проєктом “Капітальний ремонт вул. Новощіпний ряд у м. Одесі”.

Раніше після аукціону на капітальний ремонт вулиці Преображенської (на ділянці від вул. Пантелеймонівської до вул. Новощіпний ряд) у Одесі, що відбувся 5 березня, переможцем визнали ТОВ “Ростдорстрой”. Ця компанія згодилася працювати за 90 мільйонів 446,1 тисячі гривень. Роботи мають закінчитися до 31 грудня 2022 року. 

Виконуючий обов’язки директора департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Артем Сидоренко під час апаратної наради в муніципалітеті 27 вересня 2021 року повідомив, що облаштування майданчику для паркування автівок, які ведуть оптову торгівлю на так званому нічному «Привозі», потребує від 6 до 10 місяців. 

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького. Згідно з Законом України «Про місцеві державні адміністрації», голова місцевої державної адміністрації в межах своїх повноважень видає розпорядження (ст. 6). Розпорядження, підписані головою ОДА, розміщені на офіційному сайті Одеської облдержадміністрації у підрозділі “База …
читати далi

Працівники Південного офісу Державної аудиторської служби під час ревізії фінансово-господарської діяльності Квартирно-експлуатаційного відділу міста Одеса встановили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 41 мільйон гривень. Як зазначили у пресслужбі офісу, аудиторів цікавив період з 1 січня 2018 року по 31 серпня 2021 року. Під час ревізії аудитори …
читати далi

Пішохідна зона в центрі Одеси знов почне працювати з перших вихідних березня та працюватиме до останніх вихідних грудня. Про це повідомила під час апаратної наради в Одеській міській раді 24 січня начальник управління розвитку транспортної інфраструктури департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради Олена Фокіна. За її …
читати далi

Велика киснева станція, що працює в Одеській міській лікарні №1, надає частоту виробництва кисню у 90-91%, що не відповідає заявленій частоті. Про це стало відомо під час апаратної наради в Одеській міській раді 24 січня. Інформація про роботу цієї станції викликала дискусію між директором департаменту охорони здоров’я Левоном Нікогосяном та …
читати далiДжерело https://izbirkom.org.ua/news/obshchestvo-19/2022/ribni-ryadi-privozu-peretvoryat-na-parkovku/

Back to top button