Одеса

В Одеській області реалізують державний проєкт


Дорожня служба Одеської області в умовах війни реалізує державний проєкт «відкритий кордон».

Про це йдеться на сайті служби.

«Одним з пріоритетних завдань на сьогодні є організація міжнародного сполучення, пошук нових логістичних маршрутів та впорядкування руху для розвантаження доріг, котрі ведуть до контрольно-пропускних пунктів в області.

В рамках проєкту «Відкритий кордон» Службою автомобільних доріг в Одеській області вживаються заходи щодо покращення умов руху для водіїв вантажного транспорту, влаштування додаткових майданчиків для вантажівок.

Крім цього опрацьовуємо питання впровадження електронних черг та онлайн комунікації з водіями, аби кожен водій міг обрати оптимальний маршрут до пункту пропуску з сусідніми державами», – йдеться у повідомленні служби.

Раніше повідомлялося, що триває будівництво спеціальних місць для систематизації руху великогабаритного автотранспорту.

Війна внесла свої корективи – збільшилося навантаження на автомобільні дороги української Бессарабії через російську військову агресію.

Зокрема, для упорядкування транспорту та зниження заторів на автомобільних дорогах, які ведуть до міжнародних контрольно-пропускних пунктів, вживаємо відповідні заходи – облаштовуємо спеціальні місця для систематизації руху великовантажних транспортних засобів.

Заплановано будівництво чотирьох майданчиків, кожен з яких буде здатний прийняти до 200 вантажівок.

Кожен такий майданчик матиме електронні черги, водій зможе прогнозувати свій заїзд до потрібного йому місця вивантаження, а також інформувати онлайн інших учасників дорожнього руху щодо поточного завантаження майданчиків.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa

Джерело https://volnorez.com.ua/v-odeskij-oblasti-realizuyut-derzhavnij-proyekt/

Back to top button