Полтава

5 млн українців стали користувачами Дія 2.0, – Мінцифри – Новини Полтавщини

Про це повідомив перший заступник Міністра цифрової трансформації України Олексій Вискуб на Diia Summit Spring 2021 в рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Цифровізація».

Читайте також: Відсьогодні через “Дію” українці можуть змінити місце реєстрації, – Федоров

«Немає нічого кращого, ніж бачити, як твоя складна робота дає класний результат. Минуло півроку з першого Diia Summit. Восени 2020 року ми презентували ТОП-продукти. Зараз гарна нагода підбити проміжні підсумки, а також розповісти вам про розвиток цих продуктів. Отже – мобільний застосунок Дія 2.0. Всі ці півроку був незмінним лідером маркетів, поступаючись то Telegram, то Viber. Погодьтеся, непогана конкуренція. Саме напередодні цього саміту ми отримали ювелійну цифру: 5 млн українців стали користувачами Дія 2.0. Це точно ТОП-показник для державного мобільного застосунку. Революційною послугою надання цифрових копій документів скористалися понад 1 млн українців за ці півроку. Нагадаю, що електронна копія в Дії надається в один клік, обов’язково за згодою власника та є набагато безпечнішою за паперову. Адже, крім електронного підпису, який точно фіксує дату та час надання копії, також додатково розміщується електронна мітка, яка фіксує, кому саме була надана ця копія. За цей час цифровий паспорт в Дії приймає 227 організацій», – заявив Олексій Вискуб.

Нагадаємо, в Дії запрацював новий сервіс — статичний QR. Це ще один спосіб поширити свої цифрові документи для невеликих організацій, які не мають своїх автоматизованих систем. Наприклад, готелі. У такому випадку українець, прибувши в готель, має навести камеру смартфону на спеціальний QR-код на рецепшені.
Джерело https://np.pl.ua/2021/05/5-mln-ukraintsiv-staly-korystuvachamy-diia-2-0-mintsyfry/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com