Полтава

Дитячі змагання проводити, а не Олімпіаду, – полтавські каноїсти про умови у Токіо

Серед усіх українських веслувальників, які виступали 2 серпня на Олімпіаді-2020 у Токіо, до півфіналу вийшли лише Павло Алтухов та Дмитро Янчук.

Як повідомляє Суспільне.спорт, дует заробив місце в наступному етапі змагань у каное-двійках на 1000 метрів.

Не пройшли далі Марія Кічасова-Скорик та Юлія Юрійчук, які змагалися в байдарках-одиночках на 200 метрів, а також Анастасія Тодорова та Людмила Кукліновська – в байдарках-двійках на 500 метрів.
Загалом у змаганнях узяли участь 14 команд: по сім у кожному заїзді. Напряму до півфіналів проходили по дві найкращі двійки. Решта боролася додатково у чвертьфіналах.
Алтухов і Янчук посіли лише шосте місце в першому запливі з часом 4:06.089. Тож дуету довелося боротися за півфінал у 1/4-ій.

Там українці показали кращий результат – 3:49.356, що дозволило їм вийти до 1/2-ї з другого місця. Алтухов і Янчук поступилися 0.745 секунди дуету з Бразилії.

Каноїст Павло Алтухов розкритикував канал, де проходять змагання, та сказав, що це не олімпійський рівень.

“Канал, я б сказав, зовсім не професійний, зовсім не для змагань такого масштабу. Дитячі змагання можна проводити на такому каналі, а не Олімпійські ігри. За будь-якої погоди ми будемо нав’язувати боротьбу й показувати все, що ми можем”.

Погодився з ним і Дмитро Янчук. Крім того, український каноїст звернув увагу на погодні умови під час змагань – спортсменам довелося виступати під зустрічним вітром.

“Це вже другі Олімпійські ігри, де канал не відповідає нормам. Має бути обвідний канал, який не перетинається з основним. [А виходить, що] їдуть люди на розминці й роблять хвилю. Це трохи розхитує [човен]”.

“Чесно, щось у першому заїзді не пішло за планом. [Тут] дує правий зустрічний вітер. На рулі сиджу зліва я, і човен тримати трохи тяжко. Ми стояли по дальній [воді]. Розраховували, що, якщо не попадем зразу, нас поставлять під [інший] берег і буде трохи легше. Так і вийшло. Їхалось легше: там вітер менший, бо стоїть бетонний паркан”.
Джерело https://np.pl.ua/2021/08/dytiachi-zmahannia-provodyty-a-ne-olimpiadu-poltavski-kanoisty-pro-umovy-u-tokio/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com