Полтава

обвинувальний акт спрямували до суду – Новини Полтавщини


Серед наркоділків, які забезпечували наркотиками та психотропами людей з наркотичною залежністю в обласному центрі, є одна жінка.

Як повідомляє ГУ НП в Полтавській області, слідчі встановили, що до продажу наркотиків фігурантка залучала навіть власного неповнолітнього сина.

Організовану групу наркоторгівців, до складу якої входили двоє чоловіків та одна жінка, викрили у липні 2021 року працівники Слідчого управління поліції Полтавщини спільно з оперативниками регіонального Управління стратегічних розслідувань, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури.

За даними відділу розслідування особливо тяжких злочинів Слідчого управління обласної поліції, для виготовлення наркотиків зловмисники використовували орендоване у Полтаві житло, періодично змінюючи адреси. «Товар» збували з рук в руки. Поліція задокументувала понад десяток наркозлочинів, вчинених учасниками організованої групи, а також один факт незаконного посіву та вирощування нарковмісних рослин.

Відділ розслідування особливо тяжких злочинів Слідчого управління обласної поліції здійснює досудове розслідування за 4 статтями Кримінального кодексу України: незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин, вчинені організованою групою (частина 3 статті 307); використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин (стаття 306); втягнення матір’ю неповнолітнього у протиправну діяльність (частина 2 статті 304); незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку чи конопель (частина 2 статті 310).

Джерело https://np.pl.ua/2022/01/na-poltavshchyni-vykryly-orhanizovanu-narkohrupu-obvynuvalnyy-akt-spriamuvaly-do-sudu/

Back to top button