Полтава

У Гадяцькій громаді плетуть маскувальні сітки – Новини Полтавщини


З початком повномасштабної війни кіноконцертний зал “Дружба” перетворився на волонтерський осередок. Небайдужі люди разом з працівниками відділу культури плетуть необхідні для воїнів маскувальні сітки.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Гадяцької міської ради.

День у день вони роблять добру справу, що неодмінно допоможе нашим захисникам.

“Це вже вісімдесята сітка. Беремо ось так стрічку, прив’язуємо і приплітаємо її між ось цими квадратиками так, щоб утворювався візерунок. Намагаємось робити так, аби сітки гарно прикривали та зливалися із навколишнім середовищем. Тому кольори підбираємо під пору року: починали з біло-сірих, потім – яскраво зелені, зараз дещо темніші, а згодом притупимо до буро-коричневих. Плетемо обов’язково з любов’ю, це як оберіг для наших хлопців”, – розповіла Лариса Труш.

Стрічка за стрічкою – і за два-три дні “невидимка” довжиною в кілька метрів готова.

У міській раді зазначили, що більшою потребою на даний час є основа для плетіння. Тут уже допомогти може будь-хто – досить лише принести рибацьку сітку (бажано з великими квадратиками).

Вже близько півсотні, так званих, “павучків”, сплетених руками гадяцьких волонтерів та переселенців, зараз маскують наших земляків на харківському напрямку. Частина сіток стала в нагоді на Сумщині та Чернігівщині. 

Фото: фейсбукДжерело https://np.pl.ua/2022/08/u-hadiatskiy-hromadi-pletut-maskuvalni-sitky/

Back to top button