Полтава

у МВС жорстко відреагували на заяву начальника Полтавської ОВА Луніна – Новинар Полтавщини


На щотижневому брифінгу начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін назвав нормальною практуку видачі повісток на вулицях, зокрема на блокпостах.
Дмитро Лунін прокоментував обидва випадки:

– Є різні засоби передачі повісток: можна поштою, можна на вулиці при поліції – поліція встановлює особу і можна видати повістку. Це не заборонено законом і я не бачу тут нічого дивного, – сказав Лунін.

На заяву Луніна жорстко відреагував радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів:

– Полтавський губернатор Лунін заявив, що роздавати повістки на вулиці нормальна практика. Я вирішив відреагувати вже на цей брєд і прямо сказати те, що добре знають в генштабі: якість бригад на фронті напряму залежить від якості мобілізації. Зараз по країні вештаються тисячі космодесантників, які не змогли мобілізуватись і повступали в різноманітні ДФТГ та самопридумані батальйони, і поселились на блок-постах, в яких давно немає потреби. В цей же час воєнкоми ганяються за айтішниками, аграріями, водіями фур і тому подібне. Це бред у всіх вимірах.

По-перше, не мотивовані солдати – катастрофа на фронті. Це 100% відказники. І коли їх піднімають на важливу операцію – вони відмовляються. Чим провалюють операцію. По-друге, наша економіка і так майже труп. Але воєнкоми з поліцією ганяються за айтішниками, які приносять до 10 к дол в місяць. Роздача повісток на вулицях пане Лунін – це корупція і підрив боєздатності армії. Якщо є бажання пороздавати повістки, то якраз раджу це робити серед дебільних блокпостів, які вже давно нічого не охороняють. Купа мотивованих добровольців не можуть потрапити в армію, але подоїти айтішника чи аграрія – це святе? Сподіваюсь міноборони наведе порядок в воєнкоматах, але по ходу вже варто наводити порядок із такими ОВА.Джерело https://new.pl.ua/archives/32802

Back to top button