Полтава

У Полтавській бібліотеці провели екологічний урок “Життя без відходів” – Новини Полтавщини


26 січня у світі відзначається Всесвітній день екологічної освіти. Напередодні цієї дати у відділі документів із природничих та аграрних наук Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся екологічний урок “Життя без відходів”, на який завітали студенти технологічного відділення аграрно-економічного фахового коледжу Полтавського державного аграрного університету.

Темою екологічного уроку став екологічний спосіб життя. Про свій досвід у цій царині розповіла екологічна волонтерка, координаторка проєкту “Екоцінності” Ірина Коноз. Вона втілює в життя принципи свідомого споживання та стиль “екофрендлі” – поняття, яке по суті означає “бути дружнім до природи”.

Щоб стати “екофрендлі”, треба небагато зусиль та часу. Виявляється, що для цього потрібно лише мати велике бажання почати змінювати світ самостійно. Це дозволить зробити щось корисне для себе та планети, а також дає можливість зекономити гроші.

На шляху до життя “у стилі еко” допоможуть такі видання, як “Дім – нуль відходів” Беа Джонсон, “104 дні без поліетилену” Маріанни Бойко, “Жити із “зеленим серцем” Ґей Браун, “Сміття і люди” Томаса Еріксена, “Чому ми любимо (і не любимо) пластик” Юн-Джу Кіма.

Всі ці книги є у фонді бібліотеки і були презентовані студентам працівниками відділу з-поміж інших видань книжкової виставки “Життя в стилі еко”. Маємо надію, що зустріч не пройшла безслідно і в Полтаві стане більше екосвідомих молодих громадян.

Фото – ПОУНБ

Джерело https://np.pl.ua/2022/01/u-poltavskiy-bibliotetsi-provely-ekolohichnyy-urok-zhyttia-bez-vidkhodiv/

Back to top button