Полтава

Уперше з 24 лютого в український порт прибуло судно, – Олександр Кубраков


Уперше з початку повномасштабного вторгнення в український порт прибуло судно під завантаження — балкер FULMAR S під прапором Барбадосу.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

“Ми уже можемо констатувати, що завдяки зусиллям Президента України, ЗСУ, Міністерства інфраструктури та наших партнерів – ООН та Туреччини – «зерновий коридор» запрацював на вихід і на вхід до портів України. Ця подія є важливим сигналом для ринку, що «зернова ініціатива» – це безпечна і головне вигідна бізнес можливість для судновласників повернутися в українські порти”, – зазначив Олександр Кубраков.

Також додав, що за 2 тижні планують вийти на рівень щонайменше 3-5 суден на добу. 

“Ми плануємо уже за 2 тижні вийти на рівень щонайменше 3-5 суден на добу. Наша мета – вихід на місячний обсяг перевалки в портах Великої Одеси в 3 млн тонн сільськогосподарської продукції. Досягти цього також допоможе практичне приєднання уже наступного тижня до “зернової ініціативи” нашого найбільшого порту – “Південний”. На тактичних кроках ми не зупиняємось і в перспективі плануємо розпочати переговори з ООН та Туреччини щодо розповсюдження ініціативи на інші порти, зокрема, Миколаївський”, – написав міністр.

Фото: фейсбукДжерело https://np.pl.ua/2022/08/upershe-z-24-liutoho-v-ukrainskyy-port-prybulo-sudno-oleksandr-kubrakov/

Back to top button