Суми

Блогеру-мільйоннику з Сум, який виправдовує збройну агресію рф, повідомили про підозру


За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури 19 травня блогеру-мільйоннику повідомлено про підозру в поширенні інформації, яка містить виправдовування збройної агресії російської федерації проти України (ч. 3 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства, 47-річний чоловік народився та тривалий час проживав у м. Суми, однак з 2014 року виїхав у російську федерацію та здійснює поширення інформації з території держави-агресора.

У своїх дописах, які він оприлюднює в соцмережах та має мільйонну аудиторію в росії, блогер називає себе головним спікером війни та, за його словами, допомагає росіянам «мобилизоваться и держать информационный удар».

Виправдовуючи поразки військових рф, блогер розповідає підписникам, що українські військовослужбовці, «прикрывшись мирным населением, осуществляют военные переброски», а гуманітарна катастрофа в окупованих росією містах «вызвана в первую очередь действиями со стороны Киева. И пока российские войска не разгромят вооруженные силы Украины, к сожалению, так всё и будет».

Оскільки блогер відсутній в Україні, повідомлення про підозру здійснене у відповідності з вимогами КПК України. Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

 

Джерело https://sts.sumy.ua/srime/blogeru-miljonnyku-z-sum-yakyj-vypravdovuye-zbrojnu-agresiyu-rf-povidomyly-pro-pidozru.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=blogeru-miljonnyku-z-sum-yakyj-vypravdovuye-zbrojnu-agresiyu-rf-povidomyly-pro-pidozru

Back to top button