Суми

Конотопчанин став чемпіоном світу – Сумські Дебати


У колумбійському Калі триває чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів до 20 років.

Вихованець Конотопської ДЮСШ Артур Фельфнер сьогодні вночі виграв змагання з метання списа!!! 79.36 м – і українець у запеклій боротьбі приносить нашій країні першу медаль чемпіонату!

Вітаємо атлета й тренера В’ячеслава Римка!

Після кваліфікації Фельфнер, який цього року неодноразово метав спис за 80 метрів і був єдиним з учасників, хто це робив, сказав, що подолати її для нього не склало жодних труднощів. А його метою у фіналі буде золота медаль. Нагадаємо, що в 2021-му учень В’ячеслава Римка став чемпіоном Європи серед юніорів, а на чемпіонаті світу U20 виграв срібло.

«Моя країна чекає на золоту медаль, адже минулого року, в Найробі, я був другим. І цей рік – мій. Думаю, мені вдасться показати те, на що я здатний», – сказав Артур Фельфнер після кваліфікації в інтерв’ю організаторам.

Проте задля втілення в життя наміченого плану Фельфнеру довелося зачекати довше, ніж планувалося. Через зливу організатори призупинили змагання, а згодом і перенесли початок фіналу з метання списа на 1:05 години. Мокрі доріжки й погодні умови ускладнили змагання, проте стосувалося це, звісно ж, усіх учасників.

Артур Фельфнер почав змагання з 76.20 м, з якими вийшов у лідери після першої спроби, проте вже в наступній німець Макс Денінг посунув українця на другу сходинку (77.24 м). Усе повернулося на свої місця в п’ятій спробі, коли Фельфнер знову вийшов на першу позицію (79.36 м).

На заключну спробу Артур Фельфнер виходив уже в статусі чемпіона світу серед юніорів. Йому таки вдалося втілити мрію у життя й принести Україні золото.

Поділитися в соціальних мережах

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/konotopchanin-stav-chempionom-svitu

Back to top button