Суми

Мер Сум хоче 70 тролейбусів на лініях до кінця року – Сумські Дебати


На нараді в міськраді 24 січня мер Сум Олександр Лисенко поставив завдання перед міськвідділом транспорту та КП «Електроавтотранс» – докласти максимум зусиль, щоб на вулиці Сум виїжджали 65 тролейбусів та рухатися до того, щоб їх зрештою було 70.

«Тролейбуси ми ремонтуємо, робимо капремонти, щоб їхня кількість не зменшувалася. А от із водіями треба вирішити проблему – потрібні ще люди. Можливо, треба подумати щодо зарплати, аби ми мали ще плюс десять водіїв. Ми маємо чимало сімейних підрядів, які працюють цілими сім’ями. Давайте повертати наших водіїв із Києва та закордону», – запропонував він.

Проте директор КП Андрій Новик одразу заявив, що про 70 тролейбусів немає сенсу говорити, доки місто не купить і не запустить пересувну підстанцію у центрі Сум.

На це мер відповів, що таке завдання – не на місяць. «Але в депкорпусі є повне розуміння того, що цього року ми купуємо не лише мобільну підстанцію для заміни інших шести підстанцій, якщо вони вийдуть з ладу, а й того, що ми беремо участь та продовжуємо програму «Муніципальний транспорт України». Нею передбачається будівництво стаціонарної підстанції і навіть часткова заміна тролеї. Думаю, після придбання пересувної підстанції та її підключення ми зможемо говорити про 70 тролейбусів на лініях Сум до кінця року», – уточнив він.

shans.com.ua

 

Поділитися в соціальних мережах

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/mer-sum-hoche-70-trolejbusiv-na-liniyah-do-kintsya-roku

Back to top button