Суми

На Сумщині 26 дітей та 5 дорослих отруїлися у навчальному закладі

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області розслідує спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед учнів та персоналу опорного закладу освіти «Попівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.» Попівської сільської ради Конотопського району. Про спалах стало відомо 16 вересня.

Станом на 14.00 16 вересня з симптомами одноразового блювання, нудоти, одноразових рідких випорожнень або болю в животі за медичною допомогою звернулася 31 особа, з яких 26 дітей та 5 дорослих.

Ступінь перебігу захворювання – легкий, тому всі захворілі перебувають на амбулаторному лікуванні з попереднім діагнозом: «Гостра кишкова інфекція? COVID-19?».

З 17.09.2021 р. рішенням відділу освіти «Попівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.» Попівської сільської ради Конотопського району переводиться на дистанційну форму навчання.

З метою встановлення причин та умов виникнення захворювань Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області розпочало санітарно-епідеміологічне розслідування з відбором проб для проведення лабораторних досліджень та інспектування харчоблоку закладу.

Відомо, що потужність харчоблоку Попівського ЗЗСО зареєстрована в Державному реєстрі потужностей операторів ринку. У серпні спеціалісти Держпродспоживслужби взяли участь у комісійній перевірці Попівського ЗЗСО, в тому числі харчоблоку, щодо готовності до нового навчального року 2021-2022 року. Порушень норм законодавства не виявлено.

Санітарно-епідеміологічне розслідування триває. Про підсумки повідомлять додатково.

 
Джерело http://sts.sumy.ua/emergency/na-sumshhyni-26-ditej-ta-5-doroslyh-otruyilysya-u-navchalnomu-zakladi.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-sumshhyni-26-ditej-ta-5-doroslyh-otruyilysya-u-navchalnomu-zakladi

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com