Суми

Окупанти в Криму закликають не вивчати у школі англійську мову


Російська окупаційна адміністрація на Кримському півострові хоче припинити викладання англійської мови в загальноосвітніх школах, бо в цьому, мовляв, немає потреби.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП, про це повідомляє російська державна інформагенція “ТАСС” з коментарем так званого “спікера державної ради Криму” Володимира Константінова.

“Мови – суперечливе питання для мене, дуже неоднозначне: навіщо нам наосліп іти шляхом англійської мови? Навіщо вчити те, що не потрібне, якщо людина ніколи не поїде до Лондона?

Тупе наслідування іншої цивілізації небезпечне. Ми робимо (дитину – ред) заручником – вона буде казати, що я знаю англійську, і мені цікаво, яка вона – Англія. Давайте вивчати свої мови, розвивати свої мови!

Англійці ведуть війну з нами впродовж тисячі років, а ми й надалі продовжуємо вивчати їх, витрачаємо гроші на вчителів, гайнуємо час – а потім на історію бракує часу”, – заявив Константінов.

Константінов не уточнив, чи мав він на увазі вивчення мешканцями Криму кримськотатарської мови в навчальних закладах, адже це мова корінного народу півострова.

Також очільник окупаційної адміністрації оминув у своєму коментарі увагою, що росіяни примушують людей на захоплених територіях України “тупо наслідувати” російську цивілізацію.

Джерело https://sts.sumy.ua/society-2/okupanty-v-krymu-zaklykayut-ne-vyvchaty-u-shkoli-anglijsku-movu.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=okupanty-v-krymu-zaklykayut-ne-vyvchaty-u-shkoli-anglijsku-movu

Back to top button