Суми

Передбачення синоптиків для мешканців Сумської області

Прогноз погоди в м. Суми та Сумської області

Згідно з прогнозом погоди, кліматичні умови в Сумах будуть більш-менш сприятливими у порівнянні з попереднім тижнем. Так, дощі прогнозуються 16 та 17 червня, останні дні обіцяють бути сонячними та спекотними, максимальний температурний показник досягне позначки в 24 градуси, а мінімальний – 20 градусів. Найнижча температура в 20 градусів очікується 16 червня.

Щодо погодних умов по всій території області, то вони будуть наступними:

  • температура повітря в межах 25 градусів;
  • вологість 55%;
  • малохмарність;
  • короткотермінові дощі;
  • тиск 750 мм рт.ст.

Чи прийде довгоочікувана спека?

Згідно з прогнозом працівників метеорологічних станцій, незабаром дощова погода зміниться на ясні та спекотні дні. Порівнюючи цьогорічні погодні показники із показниками минулих років, червень 2021 року видався найхолоднішим та непередбачуваним.

У період з 14 по 20 червня слід очікувати наступних кліматичних умов по всій території держави:

  • температура повітря в середньому від 25 до 29 градусів;
  • вологість 60-70%;
  • тиск по всіх регіонах 750 мм рт.ст.;
  • помірний вітер зі швидкістю 3-4 м/с;
  • переважно без опадів.

Щодо погоди в столиці, то громадянам слід підготуватися до ясних та бездощових днів. Температура повітряних мас прогріється до 25 градусів, вологість незначна 45%. Можна впевнено планувати недільний відпочинок поблизу водоймищ чи річок.

Згідно з офіційними даними “Погода Мета”, мешканці Харкова та області будуть перебувати в зоні руху теплого атмосферного фронту, у зв’язку з чим температура повітря досягне позначки в 28 градусів. Погода залишатиметься сонячною без опадів, буде присутній легкий вітер зі швидкістю 3 м/с.

У Запоріжжі майже протягом всього тижня будуть йти дощі. Максимальна позначка на термометрі зупиниться на 24 градусах, вологість досягне 80%.

У Дніпрі тиждень з 14 по 20 число очікується спекотним. Температура повітряних мас досягне рівня 29 градусів, однак протягом трьох днів будуть простежуватися короткотермінові дощі. Наприкінці тижня вологість буде на рівні 45%.

Львів’янам слід підготуватися до прохолодного тижня, адже температурний показник дорівнюватиме 23 градусам, опадів не передбачається, однак сильний вітер може ввести свої корективи.

Поступово сонячні дні починають домінувати над дощовими, і це дає поштовх до планування відпочинку поблизу морського узбережжя. Курортні міста Одеської області та Азовського узбережжя вже готові приймати туристів.

 
Джерело http://sts.sumy.ua/society/peredbachennya-synoptykiv-dlya-meshkancziv-sumskoyi-oblasti.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=peredbachennya-synoptykiv-dlya-meshkancziv-sumskoyi-oblasti

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com