Суми

Розклад тролейбуса №14 з’явився тілки через 2,5 місяці після запуску маршруту


За зверненням представника руху урбаністів Володимира Ведмедєва було оприлюднено повний онлайн-графік руху 14-го тролейбуса.

У своєму грудневому зверненні Володимир Ведмедєв розповів, що з початку листопада 2021 року був введений у дію маршрут 14 тролейбуса “Героїв Крут – Аеропорт”, але його онлайн-графік руху був оприлюднений лише щонайменше зупинок проходження, тому пасажири змушені орієнтуватися на приблизну швидкість тролейбуса, вгадуючи по GPS-моніторингу, коли він прибуде на їхню зупинку. Важлива й наявність розкладу безпосередньо на всіх зупинках прямування, включаючи проміжні.

Начальник відділу транспорту Сергій Яковенко поінформував, що 15 листопада 2021 року, після проходження тестового режиму маршруту, інформацію про графік руху було передано підприємцю, відповідальному за розміщення графіка в електронному вигляді, проте на той час за незалежними обставинами (хвороба) ця інформація не була оприлюднена тоді ж був розміщений паперовий варіант.

Станом на 12 січня 2022 року розклад був розміщений у повному обсязі на сайті підприємства.

Поділитися в соціальних мережах

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/utilities/rozklad-trolejbusa-14-z-yavivsya-tilki-cherez-2-5-misyatsi-pislya-zapusku-marshrutu

Back to top button