Суми

Шосткинці вшанували пам’ять директора заводу “Імпульс” відкриттям пам’ятника (фото)


На кладовищі мікрорайону Капсуль у Шостці сьогодні було людно – сюди містян привела пам’ять і повага до людини, яка багато значила в їхньому житті, у житті селища, міста. Шосткинці прийшли до могили Євгена Чернова. 15 січня тут був урочисто відкритий і освячений пам’ятник.

Нинішній директор заводу «Імпульс» Віталій Кайнара зазначив, що сьогодні всі прийшли до свого керівника і наставника: “Він віддав нашому підприємству і нашому мікрорайону усе своє життя. Євген Дмитрович завжди в наших серцях і наших думках. Ми досі звіряємо з ним наші дії. Завжди подумки радимося. Євген Дмитрович володів особливим розумом і особливим твердим характером. І водночас великою людською натурою”.

Із ним було легко працювати, хоч завжди була відповідальність, завжди вимогливість і велика повага до трудового колективу

Трудовий колектив і мешканці Капсуля у Євгена Дмитровича завжди стояли на першому місті. Євген Дмитрович назавжди у наших серцях.

Від ветеранської організації оборонного підприємства виступила Валентина Федоренко, яка за часів Євгена Дмитровича працювала головою організації: “Він завжди й у всьому підтримував ветеранську організацію. Дякую вам Євгену Дмитровичу. Хочу продовжити віршами: Он был великим человеком, своей энергией, он всех нас заряжал. И в трудную минуту для завода своим примером всех нас вдохновлял.

За помощь вашу заводским пенсионерам, немощным, больным, с душою всем всегда открытой не быть вам нами никогда забытым”.

Старший син Євгена Дмитровича Сергій Чернов висловив слова вдячності і поваги від усієї родини: “Ми вдячні вам за те, що ви в цей день в таку погоду тут. За те, що ви пам’ятаєте і шануєте пам’ять про нашого батька. Людини, яка все своє життя присвятила селищу і рідному підприємству. Велика вдячність всім, хто долучився до створення цього пам’ятника”.

Світлана Олександрівна, дружина Євгена Дмитровича, зізалась, що і досі не може змиритися з втратою: “Головою я розумію, що це закон життя, що всі йдуть, але серце не хоче миритися. Я дуже вдячна Господу Богу за те, що він звів нас у цьому житті. За те, що дав можливість прожити разом хоча б 44 роки.

Він належав усім вам, а родині можливо відсотків на 30 тільки. Я хочу сказати дуже дякую заводу за цей пам’ятник. За те, що ви його встановили й особливо дякую Віктору Григоровичу Осначу, автору цього проєкту. Такий пам’ятник могла зробити лише людина, яка щиро любила мого чоловіка”.

У цьому році Євгену Дмитровичу присвоєно звання Почесного громадянина міста. Пам’ять про нього вшанували хвилиною мовчання.

Отець Ігор, настоятель храму Собор Пресвятої Богородиці звершив молитву і освятив пам’ятник, після чого усі охочі поклали квіти до могили Євгена Чернова.

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/society/shostkintsi-vshanuvali-pam-yat-direktora-zavodu-impuls-vidkrittyam-pam-yatnika-foto

Related Articles

Back to top button