Суми

Шосткинець отримав премію Кабміну за досягнення у розбудові України

Екоактивіст із Шостки Павло Анікейцев учора, 16 вересня, отримав «Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» за підписом прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

20 лауреатів, обрані Комітетом з присудження Премії, отримали диплом, нагрудний знак і грошову винагороду. Їх досягнення сприяли розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. До слова, Павло єдиний отримав премію в номінації «За захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорону навколишнього природного середовища, захист тварин».

“Безмежно радий познайомитись з ними і бути в рядах таких важливих для розвитку Української державності людей. Щодо моєї нагороди, то вважаю що це відзнака не мене як особистості, а Шосткинської спільноти, що активно приймала участь, ініціювала та підтримувала всі екологічні акції та челенджі минулого та цього року, прагне до покращення стану навколишнього середовища і показує, що готова до якісних змін в цьому напрямку! Хочу щиро подякувати усіх ековідповідальних шосткинців за бажання бачити рідну громаду кращою”, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Павло Анікейцев.

Shostka.Info

Поділитися в соціальних мережах
Джерело https://debaty.sumy.ua/news/society/shostkinets-otrimav-premiyu-kabminu-za-dosyagnennya-u-rozbudovi-ukrayini

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com