Суми

“Сіль у нас є, була і буде”: експерт пояснив, чи призведе зупинка роботи “Артемсолі” до дефіциту


В Україні дефіциту солі не буде попри припинення роботи “Артемсолі” — одного з найбільших підприємств із видобутку та реалізації кухонної солі на території Центральної та Східної Європи.

Про це в ефірі Українського радіо заявив перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України, член Української ради бізнесу Михайло Непран.

“Сіль можна купити. Вона дещо дорожча і найрізноманітніша. Тобто якщо вам треба посолити борщ, ви зайдете в магазин, і там не буде “Артемсолі”, ви знайдете іншу сіль. Тому хвилюватися причин немає”, — зазначив Непран.

За його словами, на складах є запаси солі, а крім того, деякі інші українські підприємства зараз активніше відновлюватимуть свою роботу, зокрема планується активізувати добуток солі у Дрогобичі та Солотвиному.

“Поруч з нами Польща. І є одна лінія родовищ, яка тягнеться з Прикарпаття, де без проблем ми зможемо купити сіль. Хоча, як мене, краще вкладати кошти у національний бізнес”, — додав Непран.

Віцепрезидент Торгово-промислової палати України також порадив “ні в якому разі не бігти та не скуповувати сіль”, аби не створювати штучний ажіотаж.


Нагадаємо, державне підприємство “Артемсіль”, розташоване у Донецькій області, із 7 квітня зупинило свою роботу через те, що логістично неможливо було постачати продукцію внаслідок російського вторгнення боїв, що йдуть навколо Бахмута.

suspilne.media

Джерело https://sts.sumy.ua/society-2/sil-u-nas-ye-bula-i-bude-ekspert-poyasnyv-chy-pryzvede-zupynka-roboty-artemsoli-do-deficzytu.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sil-u-nas-ye-bula-i-bude-ekspert-poyasnyv-chy-pryzvede-zupynka-roboty-artemsoli-do-deficzytu

Back to top button