Суми

У Тростянці до сих пір не вирішили проблему з холоднечею в одній із шкіл міста


У тростянецькій школі №5 продовжують замерзати учні. Щоб хоч якось зігритися вони змушені сидіти на уроках у верхньому одязі з увімкненими обігрівачеми.

Нещодавно ми вже розповідали, що після шкільних канікул на учнів Тростянецької школи №5 чекав неприємний сюрприз  – через економію тепла начальний заклад накрила нестерпна холоднеча. Діти були вимушені приносити до школи власні обігрівачі. Коли батьки почали бити на сполох, мер Тростянця Юрій Бова влаштував “розбір польотів” з причетними до надзвичайної ситуації посадовими особами, аби і самому розібратися, і потім виправити становище. Та, схоже, за справу взялися тільки на словах.

У соцмережах жителі Тростянця пишуть, що у школі продовжує лютувати холоднеча – температура повітря добігає ледве 14 градусів. Діти сидять у верхньому одязі з увімкненими обігрівачами. Кажуть, що через це вони починають навіть хворіти та пропускати навчання.

Можливо, тростянецькі чиновники бездіють у такій ситуації, бо чекають на потеплення?..

Поділитися в соціальних мережах

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/u-trostyantsi-do-sih-pir-ne-virishili-problemu-z-holodnecheyu-v-odnij-iz-shkil-mista

Back to top button