Суми

В обласному хужожньому музеї відкрилася виставка робіт подружжя Михайличенків


У Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького відбувся вернісаж виставки, присвячений пам’яті сумських митців Віктора (1949 – 2021) та Галини (1947 – 2011) Михайличенків, членів Національної спілки художників України.

В експозиції представлено близько 30 акварелей та 15 гобеленів з фондів музею і родинної колекції, збереженої донькою.

Глибоко принципові у своїх поглядах на мистецтво, Михайличенки знайшли одне в одному і вірне плече, і натхнення, з великою любов’ю виховали талант своїх дітей Сергія та Світлани.

Галина Олександрівна за фахом – художник-постановник, в історію Українського мистецтва увійшла як майстриня гобелену. Віктор Костянтинович – відомий аквареліст.

Основні теми для творів вони черпали з природи Сумщини. Їхні роботи зберігаються у багатьох музеях України, за кордоном, а також у приватних колекціях.

На вернісажі виступили із привітальним словом та поділилися спогадами про творче подружжя їх друзі, колеги: директор музею Надія Юрченко, голова Сумської організації НСХУ Іван Гапоченко, народний художник України Олександр Чередниченко.

Музичним супроводом стали авторські композиції у виконанні творчого колективу «LeLi».

Возможно, это художественное изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)

Поділитися в соціальних мережах

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/v-oblasnomu-huzhozhnomu-muzeyi-vidkrilasya-vistavka-robit-podruzhzhya-mihajlichenkiv

Back to top button