Суми

Як виглядає оновлений підземний перехід у центрі Сум?


Нова плитка, встановлене освітлення та камери на вході. Так вже зараз виглядає центральний підземний перехід у Сумах, ремонтувати який почали влітку. На це виділили кошти з державного та міського бюджету. На які зміни ще варто очікувати містянам та коли перехід планують відкрити, з’ясовувала знімальна група телеканалу СТС.

Підземний перехід на перехресті вулиць Харківської та Героїв Сумщини – важливий інфраструктурний об’єкт для міста, який вже багато років потребує ремонту.

Тож сумчани вже з нетерпінням чекають відкриття центральної «підземки».

Зараз ремонт у середині підземного переходу вже майже завершили. Пофарбували стіни, вклали нову плитку, встановили освітлення та камери на вході. До того ж тут вже чергує охоронець.

Також удосконалено систему зливу, говорить народний депутат України Ігор Васильєв, який і посприяв виділенню коштів з держбюджету на цей об’єкт.

Нардеп розповів: залишилось встановити поручні та підіймачі для маломобільних груп населення.

Завершити ремонтні роботи планують навесні. А щодо наземного переходу, який є небезпечним для сумчан, – обговорюється питання про його закриття.

Детальніше – у нашому сюжеті:

Джерело https://sts.sumy.ua/video-news/yak-vyglyadaye-onovlenyj-pidzemnyj-perehid-u-czentri-sum.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=yak-vyglyadaye-onovlenyj-pidzemnyj-perehid-u-czentri-sum

Back to top button