Тернопіль

Громадський діяч і депутат Михайло Тимошик став членом Наукового товариства імені Шевченка


Громадського діяча і депутата Михайла Тимошика прийняли до Наукового товариства імені Шевченка. Посвідчення члена цього товариства йому вручили під час вручення талановитим жителям Тернопільщини Всеукраїнської літературно-мистецької премії Братів Лепких. Про це він написав у мережі Facebook:

«Вручення Всеукраїнської літературно-мистецької премії Братів Богдана та Левка Лепких за 2021 рік відбулося 21 січня 2022р. у Тернопільській обласній філармонії.

В свою чергу висловлюю щиру подяку доктору медичних наук, професору, академіку Академії медичних наук, керівнику Тернопільського осередку НТШ Михайлу Андрейчину за можливість долучитися до членів Наукового товариства імені Шевченка і отримати посвідчення.

Наукове товариство імені Шевченка (НТШ) — це всесвітня українська академічна організація, багатопрофільна академія наук українського народу. Одна з найдавніших українських громадських наукових організацій, яка працює для потреб рідної, суверенної науки та її тісного зв’язку з міжнародними науковим інституціями. Ідеям становлення національної науки як основної мети товариства служило чотири покоління членів НТШ – будівничих одного з найдавніших храмів науки і першої неофіційної академії наук в Україні», – пише Михайло Тимошик.

 

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Джерело https://ternopillive.com.ua/gromadskyj-diyach-i-deputat-myhajlo-tymoshyk-stav-chlenom-naukovogo-tovarystva-imeni-shevchenka/

Back to top button