Тернопіль

Магазини Тернопільщини залишились без продукції деяких виробників


Через повномасштабне вторгнення РФ в Україну чимало виробників залишилися на окупованих територіях або повністю чи частково втратили потужності.

У зв’язку з цим з українських магазинів зникли відомі бренди до яких так звикли українці, серед яких “Чумак”, “Артемсіль”, “Сандора”, “Мівіна”, “Чернігівське”, Coca-Cola та ін.

Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України (RAU).

“Трапляється й таке, що в когось знищені ланцюги поставок, а хтось втратив склади постачальників-імпортерів. Як результат, призупинка виробництва, постачання, вихід з ладу потужностей та інші ситуації, що призводять до дефіциту та потреби рітейлерів шукати альтернативних виробників” , – йдеться в матеріалі.

Зазначається, що серед зниклих з прилавків українських магазинів брендів багато відомих у всій країні.

Наприклад, сіль від “Артемсолі”. Вона вироблялась у Соледарі Донецької області, нині ж виробництво призупинено через бойові дії.
Також з торгових точок, серед інших, зникли:
соуси “Чумак”, що вироблялися в Каховці Херсонської області – виробництво опинилося на тимчасово окупованій території;
напої та снеки від “Сандора” (Sandora, Садочок, Pepsi, 7UP, Mirinda, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Хрусteam, Lay’s тощо) вироблялися в Миколаївській області – виробництво опинилося на тимчасово окупованій території;
напої Coca-Cola (Coca Cola, Sprite, Fanta, Schweppes, Burn, Bonaqua, Добрий, Rich), що виготовлялися у с. Велика Димерка на Київщині – виробництво призупинялося через пошкодження внаслідок обстрілу, проте вже відновлюється;
продукція “Мівіна” (локшина швидкого приготування, соуси, спеції), що вироблялися у Харкові – виробництво призупинено;
пиво від AB InBev EFES ( Чернігівське, Рогань, Янтар, Staropramen, Stella Artois, імпорт: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe), що вироблялися в Чернігові, Харкові, Миколаєві – виробництво призупинено через обстріли.


Джерело | обласТь

Back to top button