Тернопіль

Навіть викликали поліцію: у Тернополі виник скандал через продаж нових марок із російським кораблем – Новини Тернополя і областіПавло Чернишук

Вчора, 23 травня, в Україні стартував продаж другої марки “Русскій воєнний корабль… ВСЬО!”, який викликав ажіотаж у населення. У Тернополі на пошту навіть викликали поліцію через нестачу марок.

Про це повідомляє кореспондент “Сьогодні“.

У Тернополі люди стояли в черзі, щоб придбати нові марки, ще з обіду. Вже через три години черга за записом на продаж дійшла майже до 600 охочих – хоча напередодні людей попередили, що є лише 400 марок для продажу.

Проте за деякий час працівники пошти вийшли й повідомили, що марок більше немає. Тож люди, які стояли в черзі, викликали поліцію і розповіли, що за списками було продано всього лише 170 марок. А решту, на їх думку, поштарі просто заховали.

Нагадаємо, що наступного дня після випуску першої марки, присвяченої темі “русского воєнного корабля”, те саме судно, яке погрожувало українцям на острові Зміїний і було послане за відомою адресою, було підбите ракетами та затонуло. Крейсер “Москва” був флагманом Чорноморського флоту РФ.

Джерело https://zz.te.ua/navit-vyklykaly-politsiiu-u-ternopoli-vynyk-skandal-cherez-prodazh-novykh-marok-iz-rosiys-kym-korablem/

Back to top button