Тернопіль

Помер відомий тернопільський тренер й почесний громадянин


21 травня помер відомий тренер, педагог, засновник гірськолижної школи в м.Тернопіль, почесний громадянин Тернополя Володимир Савич Ліщук.

Спічуття з цього приводу висловив міський голова Сергій Надал: «Щирі співчуття рідним і близьким Володимира Савича. Дякуємо за розвиток і популяризацію спорту. Віддати своє життя служінню дітям – найвищий прояв любові до свого покликання. Вічна пам’ять!».

Володимир Савич народився 20 травня 1939 року в селі Рахманів на Шумщині. З 1965 по 1983 працював у Шумському Будинку піонерів та на Станції Юних Туристів на посадах завідувача та організатора масових заходів. Після цього був директором багатьох організацій спортивно туристичного напряму. У 1996 виступив ініціатором створення та очолив Гірськолижну дитячу спортивну школу в м. Тернополі.

За час роботи в Гірськолижній дитячо–юнацькій спортивній школі Володимир Савич підготував 27 Майстрів спорту України.

Вололимира Савича можна вважати генератором зародження та розвитку спорту на Тернопіллі, спочатку гірськолижного, а потім фристайлу та сноубордингу. Завдяки його діяльності значна кількість дітей була залучена до активної рухової діяльності та здорового способу життя.

Безумовно, Володимир Савич залишає після себе величезну спадщину не для одного покоління тернополян – він створив школу в Тернополі і виховав багато тренерів, які наслідують його справу. Загалом віддав розвитку спорту на Тернопільщині понад 50 років, за що був відзначений нагородами різних рівнів.


Джерело | Теребовлянська міська рада

Back to top button