Тернопіль

Прощання з хірургом Віталієм Чайчуком на Тернопільщині: відомі дата і час поховання


Прощання з хірургом Віталієм Чайчуком на Тернопільщині: відомі дата і час похованняЗавтра, 25 січня у Чорткові відбудеться прощання з хірургом вищої категорії Віталієм Чайчуком. Чоловік помер на 58-му році життя 23 січня.

“У нашому колективі — невимовна втрата. Вчора від нас пішов незамінний колега, прекрасний хірург, професіонал своєї справа з багаторічним досвідом і просто чудова людина — Чайчук Віталій Іванович. Важко підібрати слова, які б зменшили біль тоді, коли зупиняється серце найріднішої людини. Людини, яка віддавала всю свою любов і енергію тим, хто поруч. Сумуємо разом з найріднішими і висловлюємо свою найщирішу підтримку! Нехай добрий, світлий спомин про Віталія Івановича і про його добрі справи назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег і усіх, хто його знав, любив та шанував. Хай спочиває з Богом…”, – повідомили у Чортківській міській центральній лікарні.

Похорон відбудеться 25 січня о 13:00 годині за адресою : місто Чортків – вулиця І.Чайковського, 15.

Читайте також: На Тернопільщині передчасно помер хірург вищої категорії

Джерело https://ternopil.te.ua/proschannya-z-hirurhom-vitalijem-chajchukom-na-ternopilschyni-vidomi-data-chas-pohovannya/

Back to top button