Тернопіль

Пригріли зміюку: уродженець підмосков’я, котрий мешкає на Тернопільщині, “глорифікував” російських окупантів – Новини Тернополя і області


Правоохоронні органи підозрюють жителя Тернопільщини, котрий виправдовував збройну агресію РФ проти України, поширював антиукраїнські наративи у соцмережах.

«Під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури слідчі УСБУ в області повідомили про підозру жителя Тернопільщини, який активно пропагував у соціальних мережах антиукраїнські у наративи, виправдовуючи агресію РФ та глорифікуючи її армію (ст. 436-2 КК України)», – ідеться у повідомленні пресслужби Тернопільської обласної прокуратури.

Розслідуванням встановлено, що уродженець Підмосков’я, який впродовж багатьох років жив у одному із селищ Тернопільського району, після повномасштабного військового вторгнення Росії систематично розповсюджував у мережі Інтернет матеріали російської пропаганди, які обґрунтовували правомірність збройного нападу РФ на Україну та виправдовували воєнні злочини армії агресора.

Під час санкціонованого обшуку в помешканні пропагандиста правоохоронці вилучили телефон та комп’ютерну техніку із доказами його протиправної діяльності.

Злочин викрито спільно з Управлінням СБУ в Тернопільській області. Вирішується питання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу.

Джерело https://zz.te.ua/pryhrily-zmiiuku-urodzhenets-pidmoskov-ia-kotryy-meshkaie-na-ternopil-shchyni-hloryfikuvav-rosiys-kykh-okupantiv/

Back to top button