Тернопіль

Шахраї дібралися до банківського рахунку тернополянки яка торгувала онлайн


34-річна жінка розмістила на одному з відомих сайтів купівлі продажу оголошення про продаж дитячого ліжечка. Покупець знайшовся, але на біду продавця, виявився шахраєм. Невідомий захотів придбати меблі.

Сторгувалися і чоловік став дізнаватися реквізити оплати. Тут і спрацювала стара шахрайська схема – аферист зателефонував знову і заявив, що з технічних причин кошти не  можуть зарахуватися на рахунок, тож необхідно підтвердити платіж через смс, який зараз надійде на мобільний та вказати цифри з кодом для переказу. Жертва афери виконала умови і замість отримати, втратила увесь залишок  – 4700 гривень.

 

Працівники поліції вкотре нагадують: торгуючи чи купуючи у мережі, будьте особливо пильними!  Ніколи не надавайте інформацію про свої картки третім особам, навіть якщо вони звертаються до Вас нібито від імені банку.

 

Будьте пильні, якщо Вам приходять SMS невідомого авторства з проханням відправити отриманий код або дивний набір команд на інший номер. Найчастіше власник картки сам повідомляє код зловмисникам, хоча в кожному СМС міститься попередження про неприпустимість його розголошення. Але його користувач часто не читає, – закликають у поліції.


Джерело: Відділ комунікації поліції Тернопільської області

(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));Джерело https://ternopillive.com.ua/shahrayi-dibralysya-do-bankivskogo-rahunku-ternopolyanky-yaka-torguvala-onlajn/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com