Тернопіль

Телефонний аферист ошукав жительку Тернопільщини


Все частіше  мешканцям краю надходять сповіщення від телефонних аферистів про зняття готівки, несанкціонований переказ коштів, збій системи банку .  В стресовій ситуації, люди, намагаючись захистити свої заощадження, роблять необдумані вчинки. Таким чином допомагають зловмисникам спустошувати свої електронні гаманці.

В таку ситуацію потрапила жителька Кременецького району. Жінка звернулась до поліції та розповіла, що до неї зателефонував невідомий чоловік, який представився співробітником фінансової установи.

-Він запевнив краянку, що трапився збій системи, через що відбулося автоматизоване блокування всіх рахунків клієнтів. Аби усунути дану несправність додзвонювач попросив жінку повідомити персональні дані, що вона й зробила. За деякий час їй надійшло сповіщення про списання з електронного гаманця заощаджень в розмірі майже 20 000 гривень. За допомогою вона звернулася до правоохоронців, – інформують у поліції.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Працівники поліції вкотре звертаються до жителів Тернопільської області не нехтувати правилами безпеки. Адже ви самостійно допомагаєте зловмисникам спустошувати ваші кишені.

Найкраще уточнити ну чи іншу інформацію – це зателефонувати на гарячу лінію банку.

Якщо ви стали жертвою шахраїв, негайно звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте на лінію “102”. Саме завдяки цьому можна оперативно встановили особу зловмисника.

 

Запис Телефонний аферист ошукав жительку Тернопільщини спершу з’явиться на обласТь.Back to top button