Тернопіль

Тернопільська влада шукає нових перевізників


На початку травня виконком Тернопільської міської ради прийняв рішення розірвати договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом з підприємцем, які обслуговував маршрути №20 та №20А у Тернополі.

Сталося це через постійні скарги самих пасажирів, а також постійне порушення перевізником договірних умов.

«Зокрема, перевізник не дотримувався планової кількості рухомого складу на маршрутній мережі громадського пасажирського транспорту, ігнорував затверджений розкладу руху, а також відхилявся від встановленого маршруту», — розповідають у мерії.

Поки ж маршрути №20 та №20А обслуговує КП «Міськавтотранс».

На черговому засіданні виконавчого комітету, вчора, 22 червня, було прийнято ряд рішень щодо вибору нового перевізника, оголошення та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Тернопільської міської територіальної громади.

Виконком доручив провести конкурс конкурсному комітету, а також подати на затвердження виконавчому комітету протокол засідання конкурсного комітету в 10-денний термін після його проведення. Окремим рішенням затвердили і кошторис витрат на організацію та проведення конкурсу та розміру плати за участь у конкурсі.

Детальніше про терміни проведення та умови конкурсу можна дізнатися на сайті Тернопільської міської ради.

Запис Тернопільська влада шукає нових перевізників спершу з’явиться на обласТь.Back to top button