Тернопіль

Житель Чортківщини здобув «золото» на Дефолімпійських іграх у Бразилії


Начальник Чортківської районної військової адміністрації Володимир Шипітко спільно із начальником відділу з гуманітарних питань Чортківської районної військової адміністрації Галиною Чайківською та селищним головою Заводської громади Людмилою Павлінською  вручили подяку за вагомий особистий внесок у розвиток спорту України та за її межами та здобуття золотої нагороди ХХІV літніх Дефлімпійських ігор з футболу у Бразилії серед осіб з інвалідністю Івану Рудзевичу, який є жителем села Шманьківчики Чортківського району.

Також керівник району вручив грошовий сертифікат юному спортсмену та висловив слова подяки за високий результат  на міжнародних змаганнях.

Нагадаю, 24 Дефлімпійські ігри – це змагання серед атлетів з порушеннями слуху, що мали відбутися в грудні 2021-го, але їх перенесли на 2022-й рік. XXIV літні Дефлімпійські ігри відбувалися у бразильському місті Кашіас-ду-Сул з 1 по 15 травня. Україну представляли 170 учасників у шістнадцяти видах спорту. На дефлімпіаді були троє представників Тернопільського регіонального центру “Інваспорт”. Це дзюдоїстка Марія Бала, легкоатлетка Руслана Муравська та футболіст Іван Рудзевич.


Джерело | обласТь

Back to top button